Розпочни свою кар’єру разом з «АгроКомплекс 2017»!

Платформа розвитку агробізнесу прийме участь в унікальному заході День молодого спеціаліста «Твій професійний старт», що втретє проходитиме в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2017».

Дата проведення: 2 листопада 2017 року

Час проведення: 10:00-14:00

Місце проведення: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, Салютна 2-б, павільйон № 1,  великий конференц-зал

Головна ідея: налагодження комунікації між потенційними роботодавцями (аграрними господарствами та підприємствами АПК) та молодими спеціалістами, випускниками й студентами аграрних ВНЗ з метою їх подальшого працевлаштування.

День молодого спеціаліста включатиме дві паралельні секції:

1. «Школа працевлаштування»: на вас чекають історії успіху від молодих спеціалістів, які були працевлаштовані після відвідування попередніх заходів в 2016 та 2017 роках; виступи фахівців по підбору персоналу передових агрогосподарств; практичні ворк-шопи від HR-коучів.

2. «Ярмарок вакансій», де всі відвідувачі зможуть ознайомитися з відкритими вакансіями провідних аграрних компаній України, пройти співбесіди, а також залишити власні резюме.

Спікери:

  • представники компаній “Кернел”, “Сігнет Холдинг”, АБА “Астра”, МХП
  • журнал “Агроексперт” (Конкурс “Найкращий молодий агроном”)
  • Вадим Арістов, експерт агроринку
  • Валерий Яковенко, Drone.UA
  • Платформа розвитку агробізнесу “AgroTalks”

Перед та після заходу відвідувачі матимуть можливість оглянути експозицію виставки та ознайомитись з новинками агропромислового виробництва вітчизняного та міжнародного рівнів.

Вхід делегацій від навчальних закладів буде здійснюватися за списками. Для подальшої комунікації щодо участі зв’яжіться з організаторами за контактами:

info@agrocareer.com, 067 5063220, Олена Гонголь, Ірина Фоміна

Замовити безкоштовне запрошення для відвідування виставки можна сайті http://www.agrocomplex.kiev.ua